SMS zdarma O2

O2 umožňuje zasílat SMS zdarma pouze na čísla vlastní sítě. Zprávy mohou být dlouhé pouze 60 znaků. Za zprávu O2ka doplňuje reklamní sdělení.

Formulář pro odesílání SMS zdarma
najdete na adrese: 
http://sms.1188.cz/

SMS brána O2

Problém s odesíláním SMS

Pro odeslání SMS musíte opsat kód z obrázku. V případě, že se vám to nepovede, formulář zobrazí chybové hlášení a vaši zprávu i číslo na které jste chtěli SMS zaslat vymažou.

 

Co to CAPTCHA je vědí samozřejmě internetoví profesionálové a webdesignéři, pochybujeme že to ví běžný uživatel stránek O2. Pro ty kterým je to jedno, překláýdáme: Pro odeslání SMS z brány O2 musíte správně opsat kód z obrázku.

Pro ty které CAPTCHA zajímá více, si dovolíme odcitopvat definici z Wikipedie:

"CAPTCHA je akronym pro „completely automated public Turing test to tell computers and humans apart“, tedy „plně automatický veřejný Turingův test k odlišení počítačů a lidí“. Test spočívá zpravidla v zobrazení obrázku s deformovaným textem, přičemž úkolem uživatele je zobrazený text opsat do příslušného vstupního políčka. Předpokládá se, že lidský mozek dokáže správně rozeznat i deformovaný text, ale internetový robot při použití technologie OCR nebude schopen text správně rozpoznat."

Registrovaní  zákazníci O2 mohou odesílat SMS do všech sítí

Po přihlášení mohou zákazníci O2 odesílat SMS doi všech sítí. Odesílání do sítí konkurenčních operátorů je spoplatněno.