Sms zdarma do všech síti bez registrace a opisování kódu

V nejbližších dnech připravujeme zpuštění SMS brány, která umožní komukoliv zasílat sms zdarma do všech síti bez registrace a opisování kódu.

SMS zdarma do všech síti bez registrace

SMS brána umožní každému návěštěvníkovi odeslat SMS na zvolené telefonní číslo v České republice, bez ohledu na telefonního operátora příjemce. Registrace není nutná, ale pro registrované účastníky bude připravena možnost používat telefonní adresář.

Žádná SMS není zdarma

SMS zprávy nejsou nikdy úplně zdarma. Zasílání SMS zpráv patří mezi nejlevnější služby, které operátoři poskytují. Přesto je operátoři neposkytují úplně zdarma. Provozovatel SMS brány může buďto SMS zprávy zpoplatnit přímo, nebo zvolí některý alternativní zůsob, jak si zajistit uhrazení nákladů. Ke zprávám může být přidávána reklama, případně se reklama zobrazuje na stránkách SMS brán.

SMS zdarma do všech síti bez opisování kódu

Opisování kódu při zasílání SMS zpráv má zajistit, aby nebyl formulář odeslán robotem. Vzhledem k nákladům na odeslání zprávy může takovéto odesílání provozovatele SMS brány výrazně poškodit. Přesto je možné eliminovat automatické odesílání i jinými způsoby, které uživatele méně zatěžují. To je ale téma na samostatný článek.